Srovnani software
O bsoco

HR - zájem trh

Informační systémy pro řízení lidských zdrojů umožňují automatizaci administrativních úkolů a dávají personalistům ucelený pohled na jejich práci. Tyto podnikové systémy musí být ovšem vybírány s ohledem na koncového uživatele. Při volbě softwaru proto nelze sledovat pouze zvýšení produktivity. Seznamte se s názory současných uživatelů těchto řešení. Nejen jejich úroveň spokojenosti naleznete ve srovnávacích tabulkách HR softwaru (PIS, Mzdy, Nábor, Kompetence).

hr srovnani software

Jak si vybrat HR software?

Nejprve je nutné si vytvořit požadovaný minimální funkční rozsah a rozšířit ho na rozsah ideální. Pravda se nachází někde uprostřed. Jednou z příčin neúspěchu je realizace super řešení, které se v průběhu času stává jakýmsi „žroutem peněz“.

Lze si vybrat z globálních řešení, která nabízí vše: mzdy, time management, vzdělávání, kompetence, nábor zaměstnanců, atd. Ale pozor tam, kde získáte snížením počtu kontaktních osob, můžete ztratit poklesem výkonu. Další možností je spolehnout se na "best of breed " řešení. To znamená na odborníky, kteří Vám dodají část globálního řešení, s důrazem na pokročilejší funkce. Na trhu fungují oba přístupy a přinášejí jak spokojenost, tak nespokojenost.

bsoco Vám nabízí komunitní Index spokojenosti. Podívejte se na naše porovnávací HR tabulky (PIS, Mzdy, Nábor, Kompetence). K úspěšné realizaci Vašeho projektu budete jistě potřebovat odbornou pomoc. Proto Vám nabízíme adresář poradců softwarového řešení v oblasti lidských zdrojů.