Srovnani software
O bsoco

Kdo jsme?

bsoco vzniklo v roce 2014 v České republice díky konzultantům specializujících se na testování a podnikové poradenství pro volbu profesionálních IT řešení.

 

Myšlenka vytvořit stránky bsoco je založena na dvou zjištěních. Prvním je určitá pozice konzultanta, který nikdy není v pozici uživatele softwaru a díky tomu je jeho analýza často příliš strukturovaná a ne dostatečně operativní. Druhým je fakt, že komunity uživatelů jsou: buď « zabezpečené prostory », řízené samotným vydavatelem; nebo « otevřené prostory », které mohou být místem určitého odreagování se a jejich přínos může být diskutabilní.

 

Inovace bsoco spočívá ve vybudování komunitního webu, který se dotazuje uživatelů na pozorovatelné chování softwaru. Výsledkem analýzy je potom vyjádření faktického indexu na základě zkušeností uživatelů.

 

Komunita bsoco se nestaví proti analýzám specializovaných konzultantů, ale právě naopak. Web poskytuje odborníkům možnost spojit strategický přístup v oblasti IT řešení s indexem bsoco. Ten právě jim nabízí přehledový list založený na operativním chování.

 

Etika je rozhodně středem celého systému. Hlasující jsou jednak roztříděni podle e-mailové adresy (omezeno na pracovní adresy) a dále na základě potvrzení znalosti nástroje, pro který hlasují.

 

Webové stránky zaznamenaly za méně než rok velký úspěch a stávají se klíčovým nástrojem pro rozhodování při volbě IT řešení.

 

Ať už jste uživatelé, kupující nebo poradci v oblasti podnikových systémů, bsoco porovnávač softwaru a index bsoco pomohou vašemu rozvoji.